Jak przystąpić
REPOWERMAP

kalendarium

poprzedniestyczeń
2020
następne
PoWtŚrCzPiSoNi
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
prezentacja
Kancelaria Radcowska Chmaj i wspólnicy

Aktualności

Wytyczne w zakresie prognozowania oddziaływań na środowisko farm wiatrowych

„Wytyczne w zakresie prognozowania oddziaływań na środowisko farm wiatrowych” zostały opracowane przez ekspertów FNEZ – Macieja Stryjeckiego i Krzysztofa Mielniczuka we współpracy z Departamentem Ocen Oddziaływania na Środowisko Generalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska, w ramach projektu „Standaryzacja ocen oddziaływania na środowisko w energetyce” realizowanego przez Fundację na rzecz Energetyki Zrównoważonej. W załączeniu pełny tekst dokumentu.więcej »

Posiedzenie Zarządu i Komisji Rewizyjnej Stowarzyszenia Gmin Przyjaznych Energii Odnawialnej - Zgorzelec, 28 luty 2011 r.

Uprzejmie zapraszam na posiedzenie Zarządu I Komisji Rewizyjnej Stowarzyszenia Gmin Przyjaznych Energii Odnawialnej, które odbędzie się 28 lutego 2011 r. o godz. 12.00. w Urzędzie Gminy Zgorzelec ul Kościuszki 70, 59-900 Zgorzelec. więcej »

Konkurs na unijne dotacje na budowę przyłączy dla farm wiatrowych

Ministerstwo Gospodarki ogłosiło konkurs na unijne dotacje na budowę przyłączy dla farm wiatrowych.
O wsparcie mogą ubiegać się przedsiębiorcy oraz samorządy.

więcej »

Życzenia świąteczne

Na Święta Bożego Narodzenia oraz na nadchodzący Nowy Rok dużo radości i dobroci od ludzi, szczęścia rodzinnego oraz niosącego pokój błogosławieństwa Bożego, wielu głębokich i radosnych przeżyć, wewnętrznego spokoju, wytrwałości i radości. Niech radość i pokój Świąt Bożego Narodzenia towarzyszy wszystkim przez cały Nowy Rok. Aby był to rok szczęśliwy w osobiste doznania, spełnił zamierzenia i dążenia zawodowe i społeczne oraz by przyniósł wiele satysfakcji z własnych dokonań.

Życzy
Stowarzyszenie Gmin Przyjaznych Energii Odnawialnejwięcej »

List otwarty do Premiera RP Pana Donalda Tuska w sprawie opodatkowania elektrowni (siłowni) wiatrowych.

List otwarty do Premiera RP Pana Donalda Tuska w sprawie opodatkowania elektrowni (siłowni) wiatrowych.więcej »

Posiedzenie Zarządu i Komisji Rewizyjnej Stowarzyszenia Gmin Przyjaznych Energii Odnawialnej - Kisielice, 18 październik 2010 r.

Uprzejmie zapraszam na posiedzenie Zarządu i Komisji Rewizyjnej Stowarzyszenia Gmin Przyjaznych Energii Odnawialnej, które odbędzie się 18 października 2010 r. o godz.12.00 w Urzędzie Gminy Kisielice, ul. Daszyńskiego 5, 14-220 Kisielice.więcej »

Stanowisko Ministerstwa Infrastruktury w zakresie dotyczącym elektrowni wiatrowych

Odpowiedź na pismo Stowarzyszenia Gmin Przyjaznych Energii Odnawialnej z 11 maja 2010 r. znak: SGPEO-0712/3/10więcej »

Posiedzenie Zarządu i Komisji Rewizyjnej Stowarzyszenia Gmin Przyjaznych Energii Odnawialnej - Margonin, 15 czerwiec 2010 r.

Uprzejmie zapraszam na posiedzenie Zarządu i Komisji Rewizyjnej Stowarzyszenia Gmin Przyjaznych Energii Odnawialnej, które odbędzie się 15 czerwca 2010 r. o godz. 11.00 w Urzędzie Gminy Margonin, ul. Kościuszki 13, 64-830 Margonin.więcej »

Informacja w sprawie likwidacji gminnych funduszy ochrony środowiska i gospodarki wodnej

W załączeniu pismo z Ministerstwa Środowiska w sprawie likwidacji gminnych funduszy ochrony środowiska i gospodarki wodnej oraz instrumentów finansowych służących do finansowania ochrony środowiska i gospodarki wodnej przez budżety powiatów i gmin.więcej »

Wyjazd studyjny nt."Rozwój odnawialnych źródeł energii na przykładzie gmin niemieckich" ODWOŁANY

W związku z małą ilością chętnych na wyjazd studyjny nt."Rozwój odnawialnych źródeł energii na przykładzie gmin niemieckich" w dniach 10-13 maj 2010 r. został on odwołany.więcej »