Jak przystąpić
REPOWERMAP

kalendarium

poprzedniewrzesień
2020
następne
PoWtŚrCzPiSoNi
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    
prezentacja
Kancelaria Radcowska Chmaj i wspólnicy

Posiedzenie Zarządu SGPEO

W dniu 29 stycznia 2013 r. w Warszawie, w siedzibie Departamentu Energii Odnawialnej Ministerstwa Gospodarki odbyło się pierwsze w 2013 r. posiedzenie Zarządu SGPEO.


W dniu 29 stycznia 2013 r. odbyło się posiedzenie Zarządu SGPEO. Tym razem, dzięki życzliwości Dyrektora Departamentu Energii Odnawialnej Minsterstwa Gospodarki Pana Janusza Pilitowskiego i Naczelnika Departamentu Odnawialnych Źródeł Energii Pana Mariusza Radziszewskiego Zarząd obradował w siedzibie Departamentu Odnawialnych Źródeł Energii Ministerstwa Gospodarki w Warszawie. Przed rozpoczęciem obrad członkowie Zarządu spotkali się z Panem Dyrektorem Januszem Pilitowskim i Panem Naczelnikiem Mariuszem Radziszewskim.

Posiedzeniu Zarządu przewodniczył Pan Leszek Kuliński - Przewodniczący Zarządu SGPEO.

Głównym tematem posiedzenia było omówienie działań związanych z organizacją konferencji "Energia odnawialna szansą dla gmin", której SGPEO jest współorganizatorem. Przewodniczący Zarządu oraz Dyrektor Biura SGPEO przedstawili działania zwiazane z organizacją konferencji, wskazując na potrzebę uzyskania efektów rzeczowych konferencji, które były istotne dla SGPEO przy podjęciu inicjatywy jej zorganizowania. Członkowie Zarządu zaakceptowali dotychczasowe działania oraz wyrazili przekonanie o potrzebie dalszej współpracy z instytucjami zaangażowanymi w organizację konferencji. Podkreślono również potencjalnie duże znaczenie tematyki konferencji dla samorządów, które zainteresowane są problematyką OZE.

W dalszej części posiedzenia Zarząd podjął uchwały : 

w sprawie przyjęcia w poczet członków SGPEO Gminy Lubrza / jednogłośnie /, 

w sprawie wystapienia ze Stowarzyszenia Gminy Sztum / jednogłośnie /, 

w sprawie przyjęcia projektu uchwały Walnego Zgromadzenia SGPEO w sprawie uchwalenia budżetu SGPEO na rok 2013          / jednogłośnie /,     

w sprawie przyjęcia projektu uchwały Walnego Zgromadzenia SGPEO w sprawie uchwalenia Planu Pracy Stowarzyszenia Gmin Przyjaznych Energii Odnawialnej na rok 2013 / jednogłośnie /,      

Następnie Zarząd SGPEO omówił sprawy organizacyjne dotyczące przygotowania Walnego Zgromadzenia Stowarzyszenia, wstępnie ustalono, że Walne Zgromadzenie odbędzie się w dniu 15 kwietnia w Kisielicach, natomiast w marcu odbędzie się w Kołobrzegu posiedzenie Zarządu i Komisji Rewizyjnej.