Jak przystąpić
REPOWERMAP

kalendarium

poprzedniewrzesień
2020
następne
PoWtŚrCzPiSoNi
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    
prezentacja
Kancelaria Radcowska Chmaj i wspólnicy

Posiedzenie Zarządu SGPEO, Margonin 10 grudnia 2012 r.

W dniu 10 grudnia 2012 r. w Margoninie odbyło się posiedzenie Zarządu SGPEO.


             W dniu 10 grudnia 2012 r.  w Margoninie  odbyło się posiedzenie Zarządu SGPEO. Gospodarzem posiedzenia był Janusz Piechocki - Burmistrz Margonina.  Obradom przewodniczył Leszek Kuliński - Przewodniczący Zarządu SGPEO. W posiedzeniu wzięli udział zaproszeni goście : Mieczysław Durski - Burmistrz Miasta i Gminy Gołańcz i przedstawiciel firmy EDP Renewables - operatora farmy wiatrowej w Margoninie.

             Zarząd SGPEO zapoznał się z informacją złożoną przez Przewodniczącego Zarządu Leszka Kulińskiego oraz Dyrektora Biura SGPEO Jana Hasiuka dotyczącą stanu przygotowań do konferencji organizowanej wspólnie ze Związkiem Gmin Wiejskich RP, Polską Izbą Gospodarczą Energii Odnawialnej, Polskim Stowarzyszeniem Energetyki Wiatrowej i Stowarzyszeniem Energii Odnawialnej. Członkowie Zarządu zaakceptowali wstępnie propozycję programu konferencji wskazując na jej potencjalne znaczenie dla samorządów w świetle realizacji inwestycji związanych z wykorzystaniem Odnawialnych Źródeł Energii.

           W dalszej części posiedzenia Zarząd zapoznał się z podsumowaniem dotychczasowej współpracy z Investment Protection Agency i postanowił o przedłużeniu umowy o współpracy do końca kadencji Zarządu. Następnie Zarząd SGPEO podjął uchwały w sprawie przyjęcia w poczet członków SGPEO gmin Gołcza i Gościno. Omówione zostały również bieżące sprawy organizacyjne Stowarzyszenia, a w szczególności plan działania w najbliższym czasie.

             Miłym i ciekawym akcentem pobytu w gościnnym Margoninie była wizyta w miejscowej palarni kawy, gdzie członkowie Zarządu i Komisji Rewizyjnej SGPEO mogli zapoznać się z bardzo ciekawym procesem prażenia kawy.